Poniżej mamy przyjemność przedstawić artystów, którzy grają bądź grali na naszych instrumentach:

                              

                                    Nippy Noya

nippy1

 

                   Mamy przyjemność przedstawić nowego, cudownego artystę grającego na naszych congach oraz djembe - Nippy Noya ! Nippy gra na congach z jesionu oraz na djembe z orzecha włoskiego.

 

 

 

 

 

 

Hakim Ludin

Hakim Ludin – Afgańczyk urodzony w Kabulu – wykształcenie muzyczne zdobył w Konserwatorium w Karlsruhe (Niemcy). W latach 90′ grał w jazzowych i awangardowych zespołach oraz komponował muzykę dla niemieckich teatrów. Wyrobił sobie świetną markę i stał się jednym z najbardziej znanych perkusjonistów na świecie.

 

 

 

Claudio Spieler

Perkusista – ukończył z wyróżnieniem konserwatorium muzyczne w Feldkirch (Austria). Koncertuje między innymi z Hakimem Ludinem – Percussion Discussion, Tria Nadear, Folk Of Strings.

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG 2276Renata Przemyk

Renata gra na naszej djembe z akacji podczas występów Akustik TRIO. Kilka słów z oficjalnej strony Renaty: Urodziła się 10 lutego 1966 roku w Bielsku-Białej, tam też mieszkała z rodzicami, babcią i braćmi, chodziła do szkoły podstawowej i liceum. Po maturze zamieszkała w Katowicach, gdzie studiowała i ukończyła bohemistykę na Uniwersytecie Śląskim. W 1994 roku zamieszkała w Krakowie, a pod koniec 1999 roku w podkrakowskiej wiosce, gdzie nieco odizolowana od świata komponuje, aranżuje własne piosenki i zajmuje się wychowaniem córeczki.

 

 

 

 

 

Akacombe

Francuski zespół w skład któego wchodzi 4 utalentowanych muzyków: Guy Constant, Fabrice Richard, Thibaut Chipot oraz Hervé Jacqmin.

 

 

 

 

 

 

 

Mamadou Diouf

Mamadou jest muzykiem, djembistą – tworzy muzykę związaną z kulturą etniczną – część instrumentalna jest połączona ze śpiewem. Prowadzi warsztaty związane z kulturą i tadycją Afryki.

 

 

 

 

 

 

 

Sloma

Słoma to legenda Polskiej sceny folk/etno oraz prekursor bębniarstwa w Polsce, Współpracował m.i.n z Jackiem Kleyffem, Antoniną Krzysztoń, Izraelem, Brygadą Kryzys, Scena 80, Osjanem, Orkiestrą Razem oraz Orkiestrą Na Zdrowie. Zapraszamy na osobistą stronę artysty

 

 

 

 

 

 

 

 

Audio-video
Djembe
Serwis