Bębny to moja pasja

Wszystko zaczęło się wiele lat temu kiedy w podlubelskiej wsi poznałem Słomę i bębny.Wkrótce wiedziałem już, że cała moja przyszłość będzie z nimi związana, po prostu pokochałem je od pierwszego widzenia i słyszenia. Od tamtego momentu całe moje życie nabrało zupełnie nowego rytmu, wybijanego codziennie przez setki wykonanych w mojej pracowni bębnów.

 

 

 

 

 

 

Początki działalności

Początki naszej działalności sięgają wczesnych lat 80-tych, kiedy to w pracowni  Słomy uczyłem się robić  bębny. Pierwsze instrumenty wytwarzało się bardzo długo. Podstawowymi narzędziami były dłuto, siekierka, hebel, młotek i kowadło. Trudno zdobywało się materiały do wytwarzania bębnów, a jeszcze trudniej wiedzę na temat ich wyrobu. Miałem, szczęście że trafiłem na dobrego nauczyciela. Mogę teraz z czystym sumieniem powiedzieć, że moje bębny mają prawdziwą polską duszę.

 

 

 

Pablo dzisiaj

Dziś marka Pablo jest znana w całej Polsce i za granicą. Moja praca jest doceniana przez klientów. Mobilizuje mnie to do ciągłego rozwoju i polepszania jakości wykonywanych instrumentów.

 

Audio-video
Djembe
Serwis