Djembe Pro

Instrumenty przeznaczone dla zaawansowanych, nie godzących się na kompromisy graczy. Idealnie sprawdzają się podczas gry partii solowych, w plenerze, w domu, na scenie czy w każdych innych warunkach. Swoją najwyższą jakość zawdzięczają wykonaniu z wyselekcjonowanych materiałów: sezonowanemu drewnu, bardzo gęstemu naciągowi, cienkiej, specjalnie garbowanej skórze.

Cechą charakterystyczną tych instrumentów jest także to, że posiadają mosiężne obręcze, specjalny, o podwyższonej wytrzymałości na rozciąganie sznurek. Są wstępnie rozegrane, dzięki czemu dłużej trzymają strój.

 

Djembe Pro S

Djembe S z serii Pro bardzo dobrze spisują się podczas małych imprez, ognisk lub wspólnego grania ze znajomymi. Wysoka jakość materiałów i strojenie połączone z wstępnym rozgywaniem bębna gwarantują instrument najwyższej jakości. Idealny bęben dla początkującego bębniarza o wysokich wymaganiach.

 

Średnica: 22-23,5cm Wysokość: 50cm Drewno: klon, grusza, akacja, jesion, czereśnia, grab.

 

 

 

 

 

 

 

Djembe Pro M

Djembe o wymiarach 23,5-25,4cm/50cm charakteryzuje się ostrymi slapami i dobrym basem. Jej wymiary pozwalają na gre w większej grupie bębniarzy. Średnica membrany na której na ogół mieści się cała dłoń kwalifikuje ten bęben do kategorii instrumentów przeznaczonych dla zaawansowanych muzyków.

 

Średnica: 23,5-25,4cm Wysokość: 50-55cm Drewno: klon, grusza, akacja, czereśnia, grab.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Djembe Pro L

Większa i głośniejsza siostra djemby L. Bez problemu uzyskamy charakterystyczną dla djembe pełną skalę dźwięków. Bęben jest porównywalny z większymi modelami z serii standard.

 

Średnica: 27,5-29,5cm Wysokość: 50-55cm Drewno: klon, czereśnia, grusza, jesion, akacja, grab.

 

 

 

 

 

 

 

 

Djembe Pro XL

Djembe z serii Pro o średnicy 30-32,5cm śmiało można zabrać na długą trase koncertową – wysoka jakość materiałów oraz staranność wykonania gwarantują doskonały dźwięk i niezawodność w każdej sytuacji. To wysokiej klasy instrumenty, przeznaczone dla zawodowych muzyków oraz zaawansowanych bębniarzy.

 

Średnica: 30-32,5cm Wysokość: 63-65cm Drewno: grab, klon,jawor, jesion, czereśnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Djembe Pro XXL

 

Wybór profesjonalistów (zobacz portfolio) doskonałe brzmienie, głęboki bas, duża skala dźwięków i niesamowita moc brzmienia. Doskonale spisuje się na dużych koncertach i imprezach bębniarskich. Charakteryzuje się doskonałym brzmieniem i głośnością.

 

Średnica: 32,5-35cm Wysokość: 65-67cm Drewno: klon,jawor, jesion, czereśnia, grab.

 

 

 

 

 

 

 

 

Audio-video
Djembe
Serwis