Djembe

To aktualnie najbardziej uniwersalny i rozpowszechniony instrument etniczny na świecie. Charakterystyczny kształt kielicha pozwala wydobyć z djembe ekstremalnie szerokie spektrum dźwięków: od nisko brzmiących „basów”, przez dźwięki pośrednie „tony”, do bardzo ostrych „slapów”.

 

Seria Djembe Standard

Instrumenty przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych graczy. Wykonane solidnie, z wysokiej jakości materiałów. Charakteryzują się ciepłym, miłym dla ucha brzmieniem. Idealnie nadają się do gry w grupie, jako bębny grające główne składowe rytmów. Są idealnym kompromisem pomiędzy ceną, a jakością.

 

 

 

 

 

 

 

 

Seria Djembe Hardware

IMG 7387mNowość w naszej ofercie. Klasyczny korpus djembe z naciągiem na metale umożliwiającym szybkie strojenie instrumentu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seria Djembe Pro

Instrumenty przeznaczone dla zaawansowanych lub nie godzących się na kompromisy graczy. Idealnie sprawdzają się podczas gry partii solowych, w plenerze, w domu, na scenie czy w każdych innych warunkach. Swoją najwyższą jakość zawdzięczają wykonaniu z wyselekcjonowanych materiałów: sezonowanemu drewnu, bardzo gęstemu i super mocnemu naciągowi, cienkiej, specjalnie garbowanej skórze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Audio-video
Djembe
Serwis